| alexxxxxxxxxx a întrebat:

cand eram mai mic aveam carti duelmasters
Nu stiu de unde le aveam, dar aveam multe si nu stiam sa ma joc
Aveau si folie pe deasupra
Acum am gasit la librarie carti duelmasters si am luat un pachet
Costa 1 leu si are 10 carti
Nu au folie pe deasupra
Am cautat pe net unele dintre ele si le-am gasit pe site-uri japoneze unde erau descrise
Sunt originale?
Vreau sa stiu cum se joaca,sa-mi explicati bine va rog,ce inseamna mana, chestiile cu batalii si mormant...
Nu am jucat niciodata si vreau sa invat

1 răspuns:
| Hulk1298 a răspuns:

Eu stiu sa joc foarte bine, te pot invata, dar ar fi mai bine sa discutam in privat, pe skype sau orice altceva, lasa-mi mesaj privat