| maphiotul a întrebat:

Salut.
Care outlet din Ungaria vi se pare cel mai bun la prețuri?
Nu ma intereseaza sa fie cele mai tari firme, sa fie firme medii la prețuri bune.
Nu imi recomandați Parndorf (Austria)
Mersi

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Care outlet din Ungaria vi se pare cel mai bun...Nu imi recomandați Parndorf (Austria)"

presupun că nu vrei măcar nici unul din Belgia. Atunci ce zici de cel de la Budaörs?

| maphiotul explică (pentru sierra1):

De cel din budaors intrebam cum e in comparatie cu polgar cum e
Nu am fost la nici unu din ele doar la cele din Austria de multe ori
Cel de care zici tu mi se pare mai ok din review-uri si din ce magazine am vazut ca au
Tu ai fost, cum e?

| sierra1 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu dragă, ai intrebat: "Care outlet din Ungaria vi se pare cel mai bun"
și ți l-am nominalizat pe cel de la Budaörs.

Din moment ce l-am amintit inseamnă că știu ce e acolo. Prețurile sunt in mișcare - ar trebui să știi asta - dar grosso modo, sunt tentante

| maphiotul explică (pentru sierra1):

Ok,o sa merg si revin cu o părere
Mersii

5 răspunsuri:
| Fr13nd a răspuns:

Eu merg frecvent la M3 Outlet Polgár. Au oferte bune

| maphiotul explică (pentru Fr13nd):

Ok,mersii
Stii in comparație cu Premier de la budapesta care cum e? care e mai ok?