| XxStefanIulianxX a întrebat:

Salut,caut si eu un magazin fizic in care se comercializeaza articole de poker: jetoane sau seturi in Bucuresti si pana acum nu am gasit pe nicaieri.
Stie cineva de unde as putea cumpara?

1 răspuns:
| Horologer a răspuns:

In supermarket-uri mari sunt de obicei, dar nu ti-as recomanda sa le achizitionezi de acolo pentru ca nu sunt "autentice" daca ma lasi sa ma explim asa.Marimea difera, jetoanele etc etc.Cu siguranta ai o sansa sa gasesti si unele set-uri bune.Mai bine le'ai lua de pe net, e si mai comod.Pentru 15lei in pus nici nu m'as uita.

http://www.pokershop.ro/index.php