| zaqusca a întrebat:

Da prezervative nu gasesc sunt pe ultima suta de metri. trebuie sa merg la sigur pana diseara. unde gasesc in bucuresti un set de poker cu jetoane si toate nebuniile sau? sau am vazut pe net clonarea penisului din ciocolata dar? vreau un magazin va rog

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Da ce vrei pana la urma? Este sex shop pentru nebuniile tale,iar chestiile cu jetoane, si alea alea, du-te la magazine de copii.

| zaqusca explică (pentru Alexander21):

M-ai lamurit de nu se poate. vreau un cadou. vroiam ceva mai iesit din comun gen penis de ciocolata sau daca nu gasesc stiu ca sarbatoritul joaca poker > setul de poker care nu cred ca este pentru copii cum zici tu...asa ca ma poti trimite la tinta sigura intr un maagazin unde sa gasesc sigur ceva sau nu? eu nu stau in Bucuresti o sa ajung in 2 ore si n am timp sa ma plimb. mersi

| Alexander21 a răspuns (pentru zaqusca):

Imi cer scuze,dar asa ceva nu cred ca afli. Incearca clasic,cu banana, trasa un prezervativ pe ea, si cu 2 kiwi. Si sustinute cu 2 scobitori.Imi pare rau nu sunt din Bucuresti.Dar nu am vazut seturi serioase de poker sa fie de vanzare.