| morfeo a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site?
https://s-mania.com/v1/ro/aparat-de-tuns-profesional-orn atepro/
Se numeste s-mania, vreau sa stiu daca este legit, poate a cumparat cineva de la ei

Răspuns Câştigător
| Eliza_Elena_1955 a răspuns:

Salut! Sunt seriosi, am cumparat de la ei, vin coletele rapid, poti plati in siguranta, online, cu cardul. Produsele cumparate de mine au ajuns in stare excelenta si au fost exact ca in descrierea de pe site! Eu sunt super multumita!

| morfeo explică (pentru Eliza_Elena_1955):

M-am convins, am cumparat intre timp aparatul ala din link. Chiar e ok firma, sunt punctuali si cu livrarea.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, conexiunea imi pare sigura, deci cred ca ar trebui sa fie ok.

| MireP a răspuns:

E o companie din Slovacia, dupa preturi par ceva chinezarii poleite.

| Popa_Genoveva_1956 a răspuns:

Am primit ieri o geanta kim de culoare albastra incompleta nu are bara de pus pe umar nu stiu ce sa fac popa genoveva loc roman str 8 martie nr 15 jud neamt nr 0767897770 va rog sa ma contactati multumesc!

| sar a răspuns:

Dezastru. am comandat un racitor IcyCUP, si el incalzeste...deci defect.Nu iti raspunde nimeni la tel /email etc. am dat 200 lei cu toata incarcatura asigurare, delivary cash etc, dar nu ai cu cine vorbi.