| ruj3 a întrebat:

Salut.
ceva urgent pe 2 septembrie e ziua taticului meu ce-mi puteti recomanda rog sereozitate

Răspuns Câştigător
| KiduuxD a răspuns:

Păi tu ești cel mai frumos cadou pentru el și sunt sigură că orice i-ai da el va fi fericit. Poți să ieși să joci un joc cu el, un fotbal laughing), să mergeți la un meci, să stați împreună toată ziua, să cumperi niște haine laughing), eu dacă aș fi tătic, orice mi-ar place. Pune-te și tu în locul lui și gândește-te ce ți-ar place de ziua ta ca tătic.
big grin

5 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si-i faci o cana personalizata, poate fi chiar termosensibila ( cand torni lichid fierbinte se albeste si apare imaginea). Te poti inspira de aici: http://epersonalizari.ro/

| supermamici a răspuns:

Buna,
vezi aici ceva idei de cadouri: http://bit.ly/cadouri-de-top sortate pe categorii.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut.

Poti cumpara bilete de fotbal.

Sa inchiriati biciclete sa mergeti cu ele.

Sa il scoti la un film.
La Multi Ani tatalui tau.
Pa, pa!

| LittleHope a răspuns:

Poti sa-i cumperi produse sau accesori pentru masina laughing, poti sa il scoti la un film, sa mergeti la fotbal...happy