| andreii2 a întrebat:

Imi puteti recomanda un cadou pentru ziua unei fete cu, care sunt de 6 zile?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Fragolita a răspuns:

Aaccesorii sau un buchet maree maree de flori, sigur va aprecia.:* sper ca te-am ajutat. :*

| edy4KtM a răspuns:

Eu zic ca sa ii cumperi in functie de cati ani are ea atati trandafiri sai iei si o ciocolata cu un biletel de dragoste sau cam asa ceva.Baftawinking

| OtiliaVanesa a răspuns:

O pereche de cercei de argint sau o poseta...depinde de varsta fetei si de gusturile ei.

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Cumparai un vibrator.rolling on the floor