| VaseN a întrebat:

Salut! Cineva care a comandat de pe PARFUMESCU? Sunt de incredere? Comercializeaza produse fake?

3 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Nu spun ca produsele tip "tester" ar fi fake, dar ce ofera "samsarii" din Romania sunt total fake-uri turcesti.
Adica o spun din propria experienta pentru ca si eu am comercializat astfel de produse. Mai degraba strangi cativa banuti si iti cumperi ceva de calitate din Douglas ori Sephora. Ori daca nu, parfumuri cu miros deosebit intalnesti si la Avon, Yves Rocher, FM, Oriflame si la un pret decent.

| AlinaPodar251 a răspuns:

Buna,
Eu am achizitionat odata de la ei un sospiro erba pura care intr-adevar nu era original, dar l-am avut si original si pot spune ca se apropie destul de bine happy persista bine, iar la pretul acela fata de original e ok... Nu am mai achizitionat de la ei decat o singura data si am fost relativ multumita... De ce nu suni sa-i intrebi?

| кιℓℓα a răspuns:

Buna, am comandat eu de la ei si sunt de incredere. Am mai multe comenzi la ei pentru ca produsele lor miros exact ca originalele, sunt testere si chiar persista mirosul fata de altele comandate pe alte site-uri.