| Seby52 a întrebat:

Salut, cum pot anula o comanda de pe Okazii?

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Cauta pe pagina(scris mic) ceva unde sa scrie conditii de returnare sau la intrebari: cum anulez comanda. eu am anulat de pe altex(nu stiu daca e la fel, vezi tu) o comanda. zicea acolo sa trimit e-mail la cv adresa si sa zic sa o anulez(parca trebuia sa scriu acolo codul comenzii, sau sa arat "foaia" pe care o vad cand dau o comanda).

5 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Teoretic, nu ai posibilitatea sa anulezi o comanda pe Okazii.ro.

Dar daca esti situatia acesta, iti recomand sa contactezi vanzatorul si sa te intelegi pe cale amiabila cu el.

Daca nu te intelegi cu vanzatorul, contacteaza-ne la suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652 944 (Retea fixa Orange) si vom incerca sa mediem situatia.

O zi buna,

| qelias a răspuns (pentru Okaziiro):

Si contul cum se poate sterge?

| Okaziiro a răspuns (pentru qelias):

Salut, qelias! Pentru a solicita stergerea contului te rog sa accesezi sectiunea Setari http://www.okazii.ro/contul-meu/setari/date-personale/ si apoi sa apesi butonul "Sterge cont". O zi frumoasa!

| radutiulian a răspuns:

Daca nu poti sa anulezi dai retur cand iti ajunge nu e nici o problema

| Rotarasu_Andrei_1998 a răspuns:

Vreau sa anulez comanda de pe okazii.ro Cum fac