| albastru777 a întrebat:

Salut, cum procedez daca vreau sa returnez un produs cumparat de pe okazii, ce am de facut?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contactezi vanzatorul si te intelegi cu el, ca fiecare are "politica" lui

| OldSoul a răspuns:

Anunturile de pe Okazii.ro pot fi adaugate si de alti utilizatori, motiv pentru care returnarea se poate sa nu fie acceptata de catre vanzator, iar daca este acceptata politica de returnare poate fi difera de la vanzator la vanzator.
Daca doriti sa returnati un produs, va recomand sa contactati vanzatorul pentru a discuta despre posibilul retur. Eventual sa verificati anuntul din cadrul caruia ati achizitionat produsul.

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

/Nu poti!

| albastru777 explică:

Gata, s-a rezolvat, multumesc raspunsurilor care m-au ajutat

| AkaPortocalala a răspuns:

Nu poti

| neneu7 a răspuns:

Te uiti pe redtube.com