| florin926481f a întrebat:

Salut,
Daca am 16 ani pot sa comand si sa ridic un colet de la posta cu ramburs?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Da, si nici de buletin nu sunt 100% ca iti trebuie NEAPARAT, atat timp cat platesti pentru colet, insa 99.99% ca o sa ti-l ceara, ca asa e procedura, nu de alta

8 răspunsuri:
| Mirey234 a răspuns:

Nu nu poți doar dacă ai 18 de ani împliniți poți ridica coletul

| Clytia a răspuns:

Da, poți.

| alina2k18 a răspuns:

Da, sigur ca poti.

| Katie1356 a răspuns:

Cat timp prezinti cartea de identitate atunci cand ridici coletul, nu e nicio problema. happy

| Sonia822 a răspuns:

Cu buletinul

| Kindal38 a răspuns:

Da, poti cu buletinul

| mihai69 a răspuns:

Da.

| florin926481f explică:

Deci vreau sa comand ceva de la un tip care trimite prin posta.
Am 16 ani pot sa-i dau numele meu adica sa puna comanda pe numele meu si sa ma duc sa il ridic eu...asta e problema ca mie ca nu ma lasa postasul sa iau coletul