| abcd_6851 a întrebat:

FUNDA!
Ca sa ridic de la posta un colet trimis prin ramburs, cat trebuie sa platesc? care sunt tarifele si cum se calculeaza?

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Eu am trimis un colet cuiva si asa am aflat cam cat costa.Costa 7 Roni minim, dar ti-l cantareste si vei plati in functie de greutatea coletului.Persoana care iti trimite coletul ar trebui sa stie deoarece eu cand am trimis coletul a trebuit sa platesc si apoi dupa ce persoana care a ridicat coletul a platit m-am dus la posta si am ridicat banii.Cum se calculeaza nu am reusit sa aflu ca nu sunt amabile doamnele de la posta si nu vor sa spuna.

1 răspuns:
| crystynel23 a răspuns:

Opt lei transport, dupa 5 zile de la sosire 70 bani pe zi pentru depozit... funda?