| George12356456 a întrebat:

Dacă am comandat un telefon de la eMAG prin curier și îl returnez în showroom, primesc banii în mana pe loc?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Http://prntscr.com/nth0k2 cred ca trebuie sa verifice telefon de merge bine si dupa din cate stiu eu

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu cred parca nu...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce l ai mai cumpărat daca vrei sa il returnezi, nu inteleg.Si banii inapoi îi primesti daca telefonul are un defect nu asa ca vrei tu, sau primesti alt telefon exact acelasi model si marcă cum este acesta, dar banii inapoi nu se mai primesc. Vinde l pe olx.

| George12356456 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mi vine sa cred ca mai exista oameni cu gândire asa învechită în 2019.

| DanielDanny a răspuns:

Ar trebui sa ții de-a, daca ai platit ramburs, daca ai platit prin card, mai aștepți vreo 7-10zile

| St4rF4S7 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate veni cu probleme din fabrica, e foarte rar dar se poate intampla! Sau pur si simplu i s-a parut de proasta calitate si deloc pe gustul lui/ei..gusturile nu se discuta! Eu stiam ca primesti banii inapoi dar doar dupa cateva saptamani

| George12356456 explică (pentru St4rF4S7):

Mulțumesc pentru răspuns! Nu ma mulțumea la camere și la difuzor. L-am dus astăzi și am primit banii pe loc.

| cfrtobias a răspuns:

S10e aveai?