| Justusee34 a întrebat:

Salut.
Dacă am cumpărat un Produs electronic din magazin ALTEX îl pot returna?

Pe site spune ca pot in min 14 zile

3 răspunsuri:
| Moti452 a răspuns:

Daca inca ai ambalajul, bonul si nu l-ai stricat il poti returna. S-ar putea sa il accepte sau exista sanse mici sa iti zica faptul ca avel produs a fost afectat si ca nu il mai poti returna. Incearca si poate ti-l vor accepta.
Funda?

| Mihai4455 a răspuns:

Daca e de îngrijire personala nu ai șanse, in rest cu siguranță

| PainTech a răspuns:

Orice produs comandat online poate fi returnat in 14 zile. E lege.