| Gigidormeza a întrebat:

De ceva timp au inceput sa-mi placa fularele si as vrea sa-mi achizitionez unul. Am tot cautat unul care sa-mi placa si nu prea am gasit mare lucru, dar m-am oprit la acesta: http://www.stilmasculin.ro/......x1024.jpg. Stie cineva de unde as putea cumpara unul ca asta sau ceva asemanator? Am tot cautat pe google si nimic, foarte putine magazine care vand fulare. Mersi! :)

2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa gasesti pe cineva care stie sa tricoteze si sa-ti faca unul...

| Gigidormeza explică:

Http://www.stilmasculin.ro/cum-se-poarta-fularul/ e cel din ultima fotografie, link-ul ala nu stiu daca functioneaza