| RoseHathaway4 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu asa ceva? http://anatoliahistory.com/wp-content/uploads/2011/07/82 71.jpg
Am tot cautat pe la magazine, dar nu am gasit decat bratari, iar eu as vrea medalion, pentru a-l purta la gat. Dau funda!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Incearca la Mall pe la Magazinele de haine unde au si ceva bijuterii expuse din diferite materiale, cred ca am vazut ceva asemanator in Craiova Electroputere Park daca nu ma insel si daca am scris corect.

| RoseHathaway4 explică (pentru DiamondShine):

Am cautat, dar nu am gasit si mi-a facut cineva unul, dar nu este acelasi lucru, seamana putin, dar eu as vrea unul original. Eu sunt din Bucuresti. Multumesc pentru raspuns, o sa mai incerc