| SimizRobert26 a întrebat:

Salut, de unde as putea sa imi cumpar un skateboard bun pentru incepatori?
Si pe care sa invat sa fac trick-uri (ollie,kickflip,pop shov-it, 50-50,etc)
Dau Funda :3

Răspuns Câştigător
| Nyy2003 a răspuns:

Sunt unele la decathlon, ..si pe net sunt sigura ca vei gasi cateva pe placul tau!

3 răspunsuri:
| Antilow a răspuns:

Eu mi-am luat un pennyboard de la mall si merge bine e destul de oke dar daca ție iti trebuie pentru incepatori ca sa zic asa uitate prin Dechatlon

| Snițel055C a răspuns:

Dude eu sunt din Cotesti poate dam o tura amandoi prin oras eu am penny board