| axlxb a întrebat:

De unde imi pot cumpara converse in Bucuresti? Am inteles ca preturile difera de la magazin la magazin destul de mult si, avand in vedere ca sezonul tenesilor a trecut, sigur sunt si reduceri, dar nu stiu eu la ce magazine.

Ma intereseaza modelul gheata(Hi) negru, cel standard, simplu. Daca are vreo relevanta, masura 42. Si vreau neaparat sa ii cumpar din magazin real. Nu vreau sa risc cu okazii.ro sau alte site-uri similare.

Acord nota celui care ma ajuta.
Multumesc anticipat TPU.

2 răspunsuri:
| FataCuMinte97 a răspuns:

Incearca in A Fi palace. acolo am vazut eu happy sper ca te-am ajutat happy fundawinking?

| axlxb explică:

Smile, am fost in afi acum o saptamana. am gasit ieftin(150 lei), dar erau doar modelul low, pe albastru si alb... nu pe negru si gheata cum imi doresc eu sad
Merci de raspuns...