| SasukeCS2 a întrebat:

Salut ! De unde pot cumpara o chestie ca asta (Este un fel de manechin pentru antrenament), adica de la ce gen de magazin , din ce oras din Romania, cam cat costa ? Va rog !
Dau Fundita!
http://www.youtube.com/watch?v=JQBa7Afx75M&feature=relmf u

Răspuns Câştigător
| EternalFire a răspuns:

Este In Bucuresti! Si Nu E Nici Un Milion Nici 10 Milioane E Un Jur De 5 Milioane ca am mai trecut ieri xD

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca la Dechatlon.

| EternalFire a răspuns:

Da La Dechatlon! este in jur de 100 ron Al doi-lea etaj! Succes

| SasukeCS2 explică (pentru EternalFire):

Ai spus 100 ron asta inseamna 1 milion de lei vechi, ai vrut cumva sa spui 1000 ron adica 10 milioane lei noi? Si ai zis ca e la al doi-lea etaj, deci stii unde este acest magazin, imi poti spune si mie te rog in ce oras este? Bucuresti, Iasi si strada/sectorul?

| EternalFire a răspuns (pentru SasukeCS2):

Este In Bucuresti! Si Nu E Nici Un Milion Nici 10 Milioane E Un Jur De 5 Milioane ca am mai trecut ieri xD