| ionicabubulina112112 a întrebat:

Salut.De unde pot cumpara si eu sifon in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au la magazinul marius pe pantelimon depinde in ce zona stai tu, acolo gasesti sifonarie si poti cumpăra sifoane gata umplute 10 lei sticla, sau in zona iancului la doctor Pușcă are si el sifonărie.

3 răspunsuri:
| sofiaaaa001 a răspuns:

Nu stiu exact de unde iti poti cumpara pratic din Bucuresti dar poti comanda online de aici:
https://www.sifon.ro/
http://fabricadesifoane.ro/produse/

| Zuzu1991 a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Geezaz, 3 lei o sticla de plastic goala?!?
si cu 6 lei iau o sticla, plina cu cola, iar apoi ramai cu sticla

oricum, trebuie sa ai un fetish SERIOS cu sifoane, sa arunci cu banii pe o chestie care e absolut depasita de apa minerala, care e practic mai ieftina si mult mai buna decat apa de la robinet in care bagi CO2

| florin926481f a răspuns (pentru Zuzu1991):

3 lei sticla goala dupa care costa 1 leu fiecare incarcare.