| BlackRaven45 a întrebat:

Deci... De curand am facut o comanda de mai multe obiecte de pe ebay. Din cate am inteles o sa vina coletele la posta vamala. Eu stau in judetul Mures. Posta vamala este doar in Tg. Mures. O sa trebuiasca sa merg 40 km din satul in care stau pana in Tg. Mures? Nu e vreo posibilitate sa vina coletele la oficiul postal din Reghin?

Răspuns Câştigător
| Danielaiosif a răspuns:

Buna! Am mai comandat si eu de pe ebay si mi-a venit coletul direct la oficiul postal de care apartin cu domiciliul.