| Georgemtb a întrebat:

DHgate sau wish.com sunt de incredere? Iar transportul peste 10 euro se plateste cum se plateste si pe aliexpress? As vrea sa-mi iau ceva scump si n-as vrea sa-mi iau teapa. As vrea sa-mi raspunda cei care au mai comandat daca se poate!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde ce vrei sa iei. Tine minte ca sunt produse chinezesti, la haine nu merita sa te bagi pentru ca sunt de calitate foarte slaba, de fapt hainele sunt facute dupa acele poze care apar pe site si nu pozele dupa haine...

2 răspunsuri:
| Georgemtb explică (pentru Bondarel99):

As vrea sa-mi iau asta https://www.dhgate.com/......11269.html

| Bondarel99 a răspuns (pentru Georgemtb):

Nu știu ce sa zic... nici nu are review-uri ca sa îți faci o părere.
Ma tem ca o sa îți vina un produs de proasta calitate, ca așa se întâmpla când cumperi haine chinezești.
Nu am citit dacă site-ul are produse din China, dar dacă e așa și te hotărăști sa iei, fii foarte atent la mărimi, asiaticii sunt mici și mărimile sunt făcute ținând cont de ei așa ca mai bine ai lua cu o măsura mai mare.
La prețul ala o fi buna, nu ai de unde sa știi dar sincer pozele mi se par cam dubioase...