| SCOOBftw a întrebat:

Este cineva in Statele Unite in momentul de fata si are drum in Romania in urmatoarele doua luni? Am nevoie de ajutor cu o comanda si e mai complicat sa comand la noi, mai scump de asemenea. E vorba de o sapca(12$). Astept mesaje, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crezi ca te cunoaste cineva ca sa i ti aducă ceva? Eu nu cred ca ti va aduce.

| untu a răspuns:

Numai daca ai pe cineva cunostiinta din familie sau din neamul tau care e stabilit acolo in America!