| Sebastian_Wayland_1997 a întrebat:

Salut, fratele meu a vrut sa cumpere ceva de pe un site de papuci cu cardul meu visa si cardul este gol iar la comanda scrie plata in asteptare. Eu daca depun in card 7 mil o sa-mi ia din banii pentru comanda lor?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depune banii pe vard si apoi mergi la comanda respectiva si achita, ca comanda sa nu fie in asteptre.

In orice caz, vreau si eu sa stiu de unde ai 7 milioane?
Cu atata banet, trimiti soferul sa-ti cumpere de la Coco Chanel, 100 de perechi de papuci!