| theodorsteffan a întrebat:

Salut, hainele de la Champion au fit normal? M-ul de la un hanorac e ca M-ul de la majoritatea celorlalte haine de la diverse firme? Intreb pentru ca la unele firme precum Guess tricourile M sunt cam de S si tot asa si mai si intra la apa.
Deci, daca eu port M la toate celelalte hanorace, de la Champion pot sa imi iau tot M?

2 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Gasesti si lista cu marimile pe siteul lor

| mgtow a răspuns:

Incearca, de potrivit merge dar problema e cand marimile vin in cifre si nu litere M S XL etc. la apa intra 1 data apoi cand o pui pe tine isi revine la starea originala