| Liviu321 a întrebat:

Idei de cadou pentru o prietena care a facut 22 de ani? Ceva pana la 150 lei.

Răspuns Câştigător
| JamesWatson a răspuns:

Eu când trebuie să fac cadou unei fete despre care nu știu foarte multe lucruri cumpar parfumul Eternity Calvin Klein.
https://www.elefant.ro/......e71dd92963
E 129.99 si cu transportul ar fi 145.99
Eu sunt băiat dar îmi place mirosul acestui parfum pe o fată.
Sau dacă știi că are o anumită pasiune.
De exemplu îi place să scrie poezii ai putea să iti cumperi un set care include o pană plus mai multe capete și o călimară:
https://www.artpic.ro/......WNN1190190
Dacă E pasionată de psihologie sau poveștii SF ai putea să mergi la o librărie si să întrebi care e cea mai cumpărată carte din domeniul respectiv.
Dacă îi place să deseneze la fel un set din acela cu mai multe creioane de diferite feluri 2B HB etc. cu cărbuni, gumă de sters, ascutitoare și un bloc de desen mic.
Sper că te am ajutat.
Mult succes în alegerea cadoului

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O duci la mec si o ghiftuiesti cu meniu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si î i poti lua un set de cosmetice au la avon sau chiar in hypermarketuri gasesti, ceva de la dove pentru woman.

| Simpatic a răspuns:

Orice ai lua nu uita sa pui si un buchet frumos de flori, femeile adora florile

| goguPatent a răspuns:

Voucher la Spa

| Legion7X a răspuns:

Https://vgeneration.ro/......c-12041639

https://vgeneration.ro/......m-11941690

https://vgeneration.ro/......m-10517864

Cred că o să poarte cu plăcere si cu lungă durată decât ceva de 3 zile durată.

Sau un parfum femeie o să fie nemaipomenit.

https://altex.ro/apa-de-toaleta-versace-versense-femei-30ml/cpd/PRF118992/

https://altex.ro/......PRF106844/

https://altex.ro/......VALEN0002/

APA DE PARFUM VALENTINO VALENTINA

Casa de moda Valentino a lansat in septembrie 2011 parfumul Valentina. Creat in colaborare cu parfumierii Alberto Morillas si Oliver Cresp, este un parfum floral fresh-oriental. Se deschide cu note dulci de capsuni, combinate cu o tusa citrica, care il improspateaza pentru scurt timp, dupa care se recompune, iar si iar. Printre note se regasesc bergamota, capsuna, iasomia, cedru, ambra, trufe albe, floare de portocala, tuberoza si vanilia.In acest buchet de esente preferat de designer se imbina note floral-orientale in multiple fatete pasionale. Valentina, parfumul semnatura al casei Valentino, capteaza frumusetea insolenta si feminitatea care respira prin fiecare por.

Reclama brand
https://youtu.be/fng6m9Xub1o

Prezentare
https://youtu.be/3WJ1oSH4n_s

| siriusblack98 a răspuns:

Un buchet mare de flori, man.Cu 150 de lei ii poti lua niste flori frumoase, probabil tu stii mai bine care-i plac ei.Sau mai bine, o floare mare si frumoasa la ghiveci.Ti-o fac astia care vand asa ceva cum vrei tu, cu tot cu panglici si felicitare. Posibil sa nu te duca nici 150 lei.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Un parfum floral fructat de nisa. Pe notino gasesti la pret bun.

| TheWznd a răspuns (pentru Simpatic):

Sunt multe femei la care nu le plac florile?

| Vikaa a răspuns (pentru Simpatic):

Nu toate adora florile, eu nu le ador spre exemplu.

| mgtow a răspuns:

Mergi la magazin de lenjerie intima si cauta un costum full jartiere sutien chiloti si extensii sa vezi ce bine te violeaza partenera. Uita-te la marimea unui tricou sau camasa ce poarta sa stii si inaltimea ei conteaza pentru a gasi talia ideala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Cine te-a mintit

| Simpatic a răspuns (pentru TheWznd):

Doar cele ca nu-s femei

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama tawinking
nu m-a mintit nimeni, femeile se nasc cu bun gust in ceea ce priveste asortarea culorilor, placerea de a mirosi ceva placut-parfumurile si rujurile, gentile. Asa cum barbatilor le plac masinile sau sunt interesati de partea mecanica a lucrurilor, unii cel putin.
Acum ca exista si exceptii, eu nu pot sa discut toate cazurile posibile, sunt si femei care nu-s femei si sunt si barbati- baietei care sunt feminini, eu nu ii pot lua in calcul si pe acestia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Florile sunt inutile, nicio femeie inteligenta nu se extaziaza la o buruiana moarta. Daca iti plac astea ieftine, usor de impresionat cu doua vorbe si o floare, foarte bine, asta nu le face mai femei decat cele care nu prefera florile.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Conform spuselor tale femeile greu de impresionat sunt femei inteligente, deci toate pitipoancele lesinate care primesc de la admiratori -interlopi, cocalari si proxeneti, masini precum bentley de ziua lor sunt femei adevarate, parol inteligente, iar cele care nu au asemenea impresii sunt femei usor de impresionat!
cred ca ai dreptatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Se pare ca nu esti femeie

| TheWznd a răspuns (pentru Simpatic):

Da sigur, feminitatea consta în plăcerea de a primii flori. Acuma, ca mi-am dat seama de asta, și pentru ca nu îmi place sa primesc flori, mi-a și crescut un pe**s.