| Helen1996 a întrebat:

Vreau sa bucur o prietena buna cu un cadou de Craciun. Dar nu am idei ce sa ii cadonezi, ma gindeam la un cadou facut de mine.

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate incerci ceva temtic de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colectia-christmas-572038

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
În primul rând nu există cuvântul "cadonezi".
Poți să-i iei o căciuliță de Moș Crăciun.
Poți să-i cumperi un ornament de Crăciun.
Ai putea să-i iei o căniță drăguță. Sau să o pictezi chiar tu.
Ai putea să-i faci o fundiță drăguță.
Sau au putea să faci un brăduț mic.
Ai putea să-i iei niște șosete tricotate, din alea Christmasy.
Crăsiun fericit laughing :*

| xBianca333x a răspuns:

Ii poti lua un bibelu ceva simbolic sau un set de manusi, o poza cu voi doua inramata cu rama de craciun!