| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau unei fete (cea mai buna prietena)? Chiar sunt in pana de idei laughing. Scuze categoria, dar pe aici stati cam toti laughing. big grin Funda :*.

Răspuns Câştigător
| biBii07 a răspuns:

Pai daca iti e cea mai buna prietena, pe langa truse de machiaj si genti, ai putea sa ii iei o rama de fotografie in care sa inserezi o fotografie cu voi doua, sau pandantive pe care sa le purtati amandoua, o carte, ca nah trebuie sa ii cunosti gusturile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmetice, de ex un rimel

| pissi_8651 a răspuns:

Un parfum ceva ce stii ca ii place sau un lantisor cu best friendsbig grin

| bab3 a răspuns:

Esti funny happy Daca e cea mai buna prietena ar trebuie sa stii ce ii place si ce o intereseaza. Daca se macheaza, iai o trusa de machiaje ceva mai aparte. iai o geanta mai de ocazie mai trendy alea alea. Ce ai putea sa faci mai bine este sa te duci prin magazine sa vezi ce gasesti pe acolo si asa iti vin ideile. Hope this will help happy