| stefan01 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un site de unde pot cumpara niste tricouri cu Guess Who? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Pai in primul rand in orice magazin de rockeri/rapperi/"hiphoperi" laughing
vei gasi un tricou cu Guess Who.nu stiu daca ai in oras, dar magazinul Music Center gazduieste tot felul de bratari, tricouri, curele, casete, cd-uri si multe altele. daca nu, cauta pe google si vei gasi multe tricouri si poti alege. spor la lucru.:*