| Russenart a întrebat:

Salut, intrebare pentru cei ce au avut oferta de la Spotify de 3 luni free, dupa cele 3 luni trecute, anulez sa platesc in continuare si sa fie Free version with ads, pe PC mai poate sa fie free cum a fost inainte, cu skipuri neliminitate si sa ascult ce melodie vreau? Pe mobil nu e asa si merge doar pe shuffle mode cateva melodii si dupa baga alte melodii necerute de mine.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, pe toate platformele o sa ai din nou shuffle si ads.

| RedHairCarrot a răspuns:

Pe pc o sa fie ca inainte. Adica cu ads, dar fara shuffle. Poti sa intrii de pe telefon cu acelasi cont ca pe pc si sa te bucuri de endless skips ca pe calculator. Chiar daca ai avut activat premium, daca revii la free, totul este ca inainte de activare.