| xtteror a întrebat:

Salut la toti, am comandat de pe wish cu cardul si sincer nu ma prea pricep ca eu mereu comandam cu plata rambus în țară la venirea coletului. Am comandat produsul respectiv, mi-a trimis mail ca comanda se plasează dar mi-au tras bani de pe card sau trebuie sa plătesc la sosire CURIER, poșta ma rog? Va rog ajutati-ma, multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-au tras automat bani de pe card. Wish nu trimite contra ramburs. Chestia este ca poate sa dureze peste 3 saptamani. Va veni prinn posta si va veni la posta vamala din judetul tau daca este in valoare de peste 10 Euro. Atunci va trebui sa platesti si TVA si daca este peste 150 de Euro si taxe vamale.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai logic va ti au tras bani de pe card. Daca ar trebui sa platesti la curier ar fi plata ramburs.