| Kerox a întrebat:

Ma gandesc ca in vara sa-mi cumpar un telefon, am pus ochii pe Motorola Moto G.La noi, pretul este cam de 999lei, iar pe Amazon.com este de 199$ (adica 650 lei) iar pe Amazon.co.uk este de 155 Lire(adica 830 lei). Daca comand de pe Amazon.com,care ar fi pretul transportului si a taxelor? Dar daca comand de pe Amazon.co.uk,care ar fi pretul transportului? Si daca se poate cam in cat timp ar ajunge pachetul si de unde il pot ridica.Dar daca pe langa telefon mai comand un capac spate de alta culoare, care ar fi 7 lire,platesc pret pe transport separat si pentru el, sau se pun ambele in acelasi pachet? Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Lasa-ne un link sa vedem, sau cauta acolo jos, ca scrie undeva "shipping fee". Pretul poate varia, la unele poate fi chiar si gratis. El variaza in general in functie de durata transportului. Si, daca vrei sa cumperi 2 elemente, transportul e pe acelasi pachet, nu separat.

| Kerox explică:

Http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1396374590&sr=8-1&keywords=moto+g si http://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_2 ie=UTF8&qid=1396374534&sr=8-2&keywords=moto+g