| NamNumeSiNiciNuGasesc a întrebat:

Salut, ma tot uitam pe google si dau de site-ul asta : https://www.hypefire.store
Cum vi se pare? Gen pare interesant, mai ales hanoracele Bape, da oare is originale? I mean, au ei ceva scris la "About Us" ca cica tot au "negociat" cu firmele astea atat de mult.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce mi se pare dubios este că la contact au doar o adresă email.
Engleza lor e dubioasă, așa că în mod sigur nu sunt ceea ce pretind a fi.
Nu știi cine sunt, pe cine să reclami în caz că te trișează.
Astfel, dacă comanzi de pe situl lor, îți asumi riscul.
Comercianții serioși nu se ascund sub anonimat.

2 răspunsuri:
| noname17 a răspuns:

Stai linistit ca eu mi am comandat foarte multe haine de pe acel site si n are treaba, comenzile vin in scurt timp, sunt de calitate si sunt foarte ieftine, comanda cu incredere