| acris a întrebat:

Salut mi-am luat o pereche de pantofi negri petru banchetul de a 12, sunt de piele intoarsa dar piciorul drept ma strange iar cel stang e mai larg ce as pute sa fac pentru a se mai lasa? ma strange calumea am luat marimea 38

Răspuns Câştigător
| Away a răspuns:

Poartai prin casa poartai mult. sau poti la pantoful care te strange sa pui in el ceva mare si tare poate se vor lasa. ps: picioarele nu sunt ''egale'' adica unul este mai mare/lat iar celalalt este mai mic sau mai ingust. si mie mi s-a intamplat asa mi-am luat pantofi unul ma strangea foarte tare dar dupa un timp mi s-a lasat

1 răspuns:
| EmotionalKoma a răspuns:

Si eu am problema astalaughing
trebuie sa ii mai "uzezi: putinwinking