| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Vlad si as dori daca se poate sa ma ajutati in legatura cu achizitionarea unui parfum barbatesc din gama luxury.Insa doresc in primul rand unul persistent cel putin 5 ore.Pana acum am avut Lacoste Red, Lacoste Challenge, Givenchy Play, Ck in2u toate originale insa ceea ce m-a dezamagit a fost faptul ca nu persista mult(doar lacoste red a persistat ceva mai mult). M-am documentat si am aflat si ceva cu ph-ul pielii insa si alte persoane au folosit parfumurile mele dar tot acelasi rezultat iar de originalitatea lor nu ma indoiesc absolut deloc deoarece indeplinesc mai multe criterii ale originalitatii. Voi ce imi recomandati? Ce ati folosit a persitat si a si mirosit bine.(pretul nu conteaza pentru ca prefer sa dau un ban dar sa-l dau cu folos)Va multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sotul meu este foarte incantat de un parfum, este exclusiv, facut de Casa Dior doar pentru Amway, se numeste Opportune Sport, si costa in jur de 125 lei, ah si inca un amanunt, are satisfactie pe garantie adica daca nu-ti place se returneaza banii 100% inapoi. Daca vrei detalii da-mi un mesaj pe privat.

| victoria_5374 a răspuns:

Niciun parfum nu dureaza chiar intreaga zi...In primul rand trebuie sa stii daca tu ai folosit eau de toilette sau eau de parfum. Daca vrei ceva persistent pentru aproape intreaga zi atunci poarta Eau de Parfum. Daca preferi Giorgio Armani uite o sugestie http://www.fashionup.ro/parfum-giorgio-armani-attitude-edp-75-ml.html