| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut. Pentru ca tot am vorbit despre outfitul de scoala,as avea nevoie si de un ghiozdan. As vrea ceva mai de adolescenti, dar nu din astea de firma cum ar fi Nike sau Puma, ca nu imi plac. Imi puteti trimite linkuri sau macar sa imi spuneti de unde as putea gasi ghiozdane faine?

2 răspunsuri:
| Andreea_Andreutza_1977 a răspuns:

Poti incerca pe Shein

| cvasistic a răspuns:

Lucrurile faine se găsesc de obicei la sh-uri, dar uneori s-ar putea să nu ai noroc. Eu mi-am luat ghiozdanul dintr-un magazin random care vindea și haine.