| AneDăă a întrebat:

Ce ghiozdan sa imi iau? Puma, Nike, Adidas? Adica ma refer ce firma, si ce culoare ar fi mai potrivita pentru scoala? multumesc, funda garantat

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde cum iti place tie...asa dupa mine ar fi fain un ghiozdan puma, roz cu alb...

| spank17 a răspuns:

Pai modelul/culoarea care iti place... nu ti se pare normal sa alegi TU lucrul pe care il vei purta/cara cu tine la scoala, decat ceilalti? happy

| Morena12 a răspuns:

Pumabig grin dar culoare nj c sa zic...o culoare care sa iti placa nu?

| florina15 a răspuns:

Buna,poti sa iti iei orice firma ca toate sunt de calitate.Si cele de herlitz sun foarte bune si rezistente sau firma disney e foarte buna.Iar despre culoare, trebuie sa fie una care sa se potriveasca cu personalitaea ta.