| BalanMarian12 a întrebat:

Salut, puteti sa imi dati o parere despre acest site? Pare cam fake.
https://www.ltonmall.com/

Răspuns Câştigător
| pcFrog a răspuns:

Salut,

Intai de toate preturile sunt derizorii, neserioase si inselatoare.
De asemenea urmatoarele aspecte trebuie sa te puna in garda:
- site-ul este inregistrat in luna iulie 2019, nu au nici un istoric in spate.
- site-ul nu prezinta date de contact. Magazinele online care nu au nimic de ascuns afiseaza datele firmei la vedere. Ba chiar exista obligativitatea sa fie afisate.

Luand in considerare aceste aspecte sfatul meu este sa cumperi DOAR de la magazine online de incredere

Te salut!