| BaDBoY123 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti de unde pot lua si cat costa un pachet de carti duel masters AMBALAT ORIGINAL? preferabil prin satu-mare dar daca e de altundeva daca mi-ati putea pune pe posta cateva. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Am gasit pe net faptul ca nu se mai vand in Europa carti duel masters si doar in Japonia unde inca este desenul animat au aparut 11 sezoane acolo. Am eu carti original dar nu le vand daca vrei sa facem schimb. Locuiesc in Falticeni

| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Am rugat un vanzator sa comande niste carti duel masters in Falticeni si acum am 369 de carti tari.