| xChillLife a întrebat:

Se apropie majoratul unei colege de la scoala, am nevoie de ajutorul vostru în a alege cadoul potrivit. Eu ma gândeam la un trandafir criogenat într-o cupola de sticla. Voi ce părere aveți? Ce alte cadouri mai puțin banale știti?

Răspuns Câştigător
| Themoreyouknow a răspuns:

E o idee foarte buna..si eu am facut un astfel de cadou si a prins foarte bine..doar sa fii atent ca sa nu fie vreo culoare kitschoasa

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, un asemenea cadou o va aminti toata viata, daca este estetic si facut cum trebuie.