| alicexs a întrebat:

Hei! am nevoie de ajutorul vostru. se apropie scoala si vreau sa-mi iau un parfum. problema este ca nu stiu ce parfum sa-mi iau si care este potrivit sezonului rece. voi ce parfum preferati? si de ce. merci :*

Răspuns Câştigător
| roksy a răspuns:

Http://www.fragrantica.com/images/perfume/o.7888.jpg

imi place foarte mult cum miroase e ceva placut dar cel mai mult imi place ca persista, nu dupa prima adiere de vant gata, ti l recomand fundita?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu prefer carti sa invat. Tu te duci la scoala sau in club?

| alicexs explică:

Darrio2007. daca nu ai ce face mai bine te-ai abtine.nu vad care e faza daca imi dau cu parfum. ce vrei sa miros ca bunicata din 1800 a vaca? nu inteleg de ce postezi raspuns daca nu ajuti. sa te afli in treaba poate

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Lacoste- miroase minunat
-informatii pe link-ul: http://www.shopmania.ro/......10478.html

channel-rezista 24-25 ore
- Parfumul Chanel Chance Eau Fraiche a fost dezvoltat de parfumarul casei Chanel, Jacques Polge, si cuprinde note de lamaie, zambila, iasomie, mosc alb, vetiver, ambra, patchouli si lemn de tek.
mai multe informatii- http://www.esente.ro/......-ca-2.html

refan- Compania Refan propune colaboratorilor si clientilor sai 101 parfumuri celebre aflate in topul preferintelor cunoscatorilor cat si cosmetice refan: creme, sampoane, sapunuri naturale imbogatite cu uleiuri naturale, vitamine etc.
Compania Refan este din Bulgaria si exporta produse in Romania inca din anul 2005. Produsele sunt cunoscute si apreciate de zeci de mii de clienti romani.
Parfumurile Refan fascineaza cu mirosul lor. In colectie Refan regasim cele mai renumite si apreciate arome din lume: de la clasicele Chanel 5, Opium sau Magie Noire pana la provocari mai recente precum Coco Mademoiselle, Angel sau L’eau par Kenzo.
Parfumurile de firma produse de Refan contin 42% componente naturale de calitatea cea mai buna, spre deosebire de majoritatea parfumurilor din magazinele de lux, unde in zilele noastre parfumurile sunt integral sintetice.
Toate parfumurile din magazine au in componenta, in afara de parfum, apa distilata si alcool, foarte multi compusi de sinteza, fixatori de miros, coloranti, stabilizatori, substante care pot provoca diverse alergii, care nu ofera parfumului calitate, rafinament si inalta clasa.
mai multe informatii la: http://www.cristinne.ro/despre-parfumuri-refan.html

funda? pls! :D :);)