| WarHammer02 a întrebat:

Salut,știe cineva ce s-a întâmplat cu ekopiro? (Magazin online pirotehnice) Mai fac vânzări? A dat cineva comanda? Scuzați categoria!

2 răspunsuri:
| AndreiIonut24 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic cu acel magazin. Inca fac livrari in Romania si poti da comanda lejer. Depinde doar de stocurile pe care le mai au.

| WarHammer02 explică (pentru AndreiIonut24):

Am dat comanda acum o lună și ceva și încă nu a venit îmi apărea doar că a fost acceptată comanda iar de câteva zile nu mai merge nici linkul pe care l.am primit de la ei.