| qBlackSun a întrebat:

Salut,stie cineva cum imi dau seama daca un site de sneakers ii vinde fake?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

După pret.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca-s ieftini, sunt fake.
Fiindca un lucru scump vandut de firma originala nu se poate vinde la un pret mic, decat daca este fake.

| costinzaharia a răspuns:

Salut! Cel mai usor iti dai seama dupa pretul dubios de mic, majoritatea site-urilor care vand produse fake au preturi de 200 lei la orice pereche.

Un site de incredere ar fi https://bricksneakers.ro/ care are sute de produse originale, sneakers de la Jordan, Yeezy sau Dunk si o vechime de peste 7 ani.

Poti folosi si codul BRICK5 pentru 5% discount la orice produs