| Cerry a întrebat:

Am dat peste un site dar nu îmi dau seama daca vinde fake-uri...se numește www.just-trend.ro și vinde adidași Nike, prețul de acum este de maxim 169, 99 lei de la 499.99 lei.Ce credeți este fals?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Din moment ce exista asa reduceri considerabile si oricum pretul este chiar si la reducere marit, astfel incat sa nu iasa ei in pierdere absolut deloc, tu ce crezi?

| Cerry explică (pentru dullcat):

Eu aș spune ca sunt fake dar nu știu ce să cred.Eu as dori părerea ta, te rog!

| dullcat a răspuns (pentru Cerry):

Probabil ca sunt.Ai urmarit videoclipul trimis in linkul de mai jos?