| cristi123qwe a întrebat:

Salut. Stie cineva daca site-ul https://bestfragrance.ro/ este de incredere? Intreb asta pentru ca as vrea sa imi cumpar un parfum dar nu stiu daca este de incredere

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prezinta incredere si nu recomand cumpararea de pe site-ul asta.

Site-ul este nou nout, aparut acum in 2023 si apartine unei companii bulgaresti, dar este pentru Romania, odata ce totul este scris si mentionat doar in limba romana, posibil ca marfa sa fie chiar fake.

https://bestfragrance.ro/general-terms/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca idee, niciun magazin online care nu are publice datele de inregistrare a firmei care comercializeaza nu prea poate prezenta incredere, indiferent de ce vinde.
Eu pe site ul asta nu le-am gasit.

| NETFOR a răspuns:

SUNT NISTE TEPARI ORDINARI!
au pus la contact numarul nostru de telefon si ne suna intruna clienti tepuiti. Nu le merge adresa de mail si nu accepta plati online, accepta doar cash la livrare, in loc de parfumuri, clientii primesc un detergent de vase.
Am sfatuit toti clientii tepuiti sa le faca comenzi si sa nu le accepte. acum vad ca au siteul inchis, dar cu siguranta vor face altul. Niste PENALI.