| AdiMihai25 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce nu onorează comenzile firma DD Tuning?
Am comenzi de luni bune.
E firma fantoma?

3 răspunsuri:
| AG777 a răspuns:

Dd tuning este exact ca ipon de ex, nu reprezinta incredere in tocmai pentru simplu fapt ca nu se incadreaza in cerintele mentionate de legea privind magazinelor online, cel mai probabil este un magazin cu sediul un Ucraina care are o reprezentanta ori un sediu la noi, din ce vad nu are nici macar link catre ANPC cu toate ca legea o cere, cel mai probabil produsele nu vin din Romania ci sunt importate din alta tara, dar ei nu mentioneaza asta si eu m-am trezit cu o pereche de adidasi comandata acum o luna de la un magazin online care nu a mentionat ca produsele aflate la ei pe site, sunt importate.

| AdiMihai25 explică (pentru AG777):

Mai am vreo sansa sa vina comanda?
A primit cineva o comanda onorată?

| AG777 a răspuns (pentru AdiMihai25):

Mai bine sa cauti in alta parte si la curier cand vine la poarta, daca mai vine, da-i cu jet