| iLeón a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa cumpar jucarii din PLASTIC Club Penguin(figurine de vreo 5 cm)? Imi puteti spune orice site in afara de amazon ca acolo nu stiu cum se comandabig grin... sper ca stiti big grin

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai Visa este card international, rezultatul poti face cumparaturi din toata lumea! Si eu am card visa si nu conteaza ca e Romania sau alta tara. Numai sa ai banuti pe card si nimic tot... bafta la shoppingareala!

Am facut la viata mea "n" cumparaturi online de peste hotarele Romaniei!

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe amazon.co.uk iti faci cont pe site, pui produsul in cos, adaugi la final contul tau de banca sau al unuia dintre parinti si gata, coletul iti vine prin posta romana in 5-7 zile lucratoare. pe amazon.com nu livreaza decat carti si cd-uri.

| iLeón explică (pentru MihaelaDart):

Da, intr-adevar e adevarat ce zici dar imi trebuie card international... Eu am VISA si cred ca e de Romania doar

| MihaelaDart a răspuns (pentru iLeón):

Daca ai Visa este card international, rezultatul poti face cumparaturi din toata lumea! Si eu am card visa si nu conteaza ca e Romania sau alta tara. Numai sa ai banuti pe card si nimic tot... bafta la shoppingareala!

Am facut la viata mea "n" cumparaturi online de peste hotarele Romaniei!

| eandopuncttk a răspuns:

Logic. de la magazinul de jucarii din plastic Club Penguin