| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Salut stie cineva un magazin de unde pot cumpara un echipament ca al celor de la Manchester United sau macar tricou? dar sa nu fie peste 150 lei

1 răspuns:
| EUgenERATION a răspuns:

Dacă nu vrei ceva de marcă, încearcă în galeriile comerciale Europa București (am văzut anul trecut în vară o foiță pantalon + jeacă 50-70 lei). Și dacă ajungi pe acolo, să nu-ți imaginezi magazine... E un fel de bazar - talciok. Și de acolo se fac aprovizionări la magazinele 39 și altele. De asemeni, aceste aprovizionări se mai fac din Dragonul Roșu și China Town Afumați. Deci, dacă ai cum, încearcă în Europa.