| BrianSpilner a întrebat:

Salut. Stie cineva un site de haine cu mai multe branduri, in afara de aboutyou? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| aleee5262 a răspuns:

Fashion days, glami.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

HUMANA haine de calitate la prețuri extraordinar de mici
Eu mă îmbrac de la DEDEMAN și DECATLON mie nu îmi plac hainele cu scrisuri pe ele bling bling-uri si briz briz-uri
Eu vreau tricouri simple mari de calitate de bumbac și să nu dau pe ele o avere.
Așa că am descoperit DEDEMAN pentru tricouri de calitate și Decatlon pentru alte lucuri,
APOI PENTRU BLUGI NOI DIN BUMBAC FĂRĂ SĂ FIE ELASTICI
PENTRU CĂ ORICE CONȚINE POLESTIREN PVC PLASTIC ESTE CANCERIGEN toxic că trece prin piele in sânge
Am ales magazinul TESCO
la tesco găsești lucuri bune haine mai de calitate problema este că nu prea au haine pentru oameni foarte grași cărora le trebuie XXL sau mai mare de atât in general au doar 3X
adică pentru oameni grăsuți dar nu obezi elefanți
De exemplu pentru niște blugi pe care orice țigan in piață sau la mol-urile din toată România imi cereau pe ei 50 euro cu aproximație și îmi este scârbă de MOL-uri pentru că au in general numai zdrențe și din punctul meu de vedere oamenii care se îmbracă în zdrențe sunt și ei tot niște zdrențe de oameni
așă că eu nu aveam cu ce șă mă imbrac din MOL-uri pentru că toți blugii pe care ii găseam ba erau elastici ba erau răpciugoși ca de cerșător
îmi venea șă apelez la avocatul poporului pentru disciminare
de ce sa nu găsesc eu în nici un mol din România blugi care să mă încapă și care să nu fie deja rupți direct din fabrică!
Ata mi-se pare ulilință adică ar trebui să îmi plătescă despăgubire pentru că eu mă simt discriminat!

Si până la urmă mi-am luat blugi de la TESCO cu 15 Lire
îmi pare rău că nu am cumpărat mai multe perechi să am de rezervă.