| Glav a întrebat:

Salut!
O întrebare pentru băieții inalti!
De unde va luați haine?
Am 2.05 și 110 kg.
Eu îmi luam de pe aboutyou de la categoria big and tall de la mai multe branduri dar vreau sa vad de unde va luați și voi!

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu-ți sunt bune cele XXL de la Mall? Eu când aveam 65kg îmi era mare XS, acum la 80kg port S laughing

| Glav explică (pentru Frank51):

Pai ce înălțime ai?
Gen am picioarele destul de late dat ma cuprinde cât de cât marimea xxl dar sunt prea scurti xxl normali...
Arat ca naiba...

| Frank51 a răspuns (pentru Glav):

Am 167, de când mă știu port XS, abia acum când m-am îngrășat ca porcul a trebuit să urc la S și mă îngrozesc. Eu am văzut și articole cu 3 de X prin malluri, trebuie doar să cauți, și sunt și multe, și ieftine, că lumea nu prea cumpără. Vezi că mai sunt magazine online care au mărimi mari, în special cele chinezești (aliexpres, wish, aliba) și sunt de calitate bună, testat.